Osiedle Nadmorze przyciąga plażowiczów

Realizowane przez Invest Komfort osiedle Nadmorze w Gdańsku to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy przy ul. Krasickiego 9 w Gdańsku, 200 metrów od plaży w Brzeźnie.

Autor: HouseMarket.pl 25 października 2016 09:09

Od ulicy powstaje biała pierzeja z lokalami usługowymi i reprezentacyjnymi schodami wiodącymi do części mieszkalnej. Jest ona zamknięta szklaną ścianą, za którą znajdzie się zielony taras rekreacyjny z ogródkami oraz wejścia do budynków. Na wybranych balkonach zainstalowane zostaną dodatkowe składane przeszklenia, idealne na chłodniejsze dni i deszcz.

Nadmorze będzie miejscem, gdzie dzieci będą bezpiecznie mogły bawić się na centralnie położonym placu zabaw. Ochrona na terenie kompleksu i system monitoringu oraz wideodomofony sprawią, że nikt niepowołany nie dostanie się na teren osiedla. Dodatkowo cały ruch kołowy został ukryty w podziemnej hali garażowej, gdzie znajdą się miejsca dla wszystkich mieszkań oraz pomieszczenia piwniczne.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oprócz nowatorskich udogodnień architektonicznych na terenie kompleksu powstanie prywatny klub fitness tylko dla mieszkańców.

Nadmorze powstaje w Gdańsku przy ul. Krasickiego. By znaleźć się na plaży wystarczy przejść 200 metrów przez park Haffnera. Ten zielony pas pomiędzy Nadmorzem a plażą to ścieżki spacerowe i rowerowe, place zabaw i altana. W pobliżu znajdują się świadectwa dawnej osady rybackiej, przedwojennego kurortu oraz umocnień obronnych.

Tuż obok inwestycji znajduje się zespół szkół. Po przeciwnej stronie ulicy zatrzymuje się tramwaj. W pobliżu funkcjonują niezbędne sklepy i usługi. Z plaży widać wpływające do gdańskiego portu statki. Spacerem można odwiedzić latarnię morską oraz wybrać się tramwajem wodnym na starówkę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych