Osiedle Nasze Domy powstaje w Nowej Woli

Pro-Max Developer buduje zamknięte osiedle energooszczędnych mieszkań i domów jednorodzinnych w Nowej Woli w gminie Lesznowola.

Autor: HouseMarket.pl 11 sierpnia 2016 16:45

Pro-Max Developer wznosi domy od sierpnia 2015. Inwestycja składa się z ośmiu budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych wzdłuż drogi osiedlowej. Droga osiedlowa połączona jest na obu końcach z utwardzonymi kostką i asfaltem drogami gminnymi - osiedle ma dwa wjazdy.

Powierzchnia całkowita każdego budynku wynosi 219 mkw. Każdy składa się z dwóch lokali: na parterze o powierzchni 73 mkw., na piętrze i poddaszu o powierzchni 146 mkw. Kupujący mają do wyboru: mieszkanie na parterze, mieszkanie na piętrze lub pół bliźniaka

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania mają przypisane po dwa stanowiska parkingowe przy budynku, natomiast dom deweloper może wykonać również w wariancie z garażem wbudowanym o powierzchni 27 mkw. oraz czterema stanowiskami parkingowymi na zewnątrz.

Elastyczna aranżacja wnętrza

Każde mieszkanie ma wyjście do własnego ogrodu: na parterze przez taras, a na piętrze – schodami z dużego balkonu. Poddasza są wykonane w wersji bez ścian działowych, z ociepleniem wełną mineralną na stropie, oddzielone termicznie od piętra. Kupujący decyduje o ich otwarciu i aranżacji w trakcie lub po zakończeniu inwestycji.

Proponowany układ domów pozwala kupującym na elastyczną, zgodną z bieżącym zapotrzebowaniem gospodarkę przestrzenią. Z domu można zrobić dwa niezależne mieszkania. Osiedle jest ogrodzone, z dwiema bramami wjazdowymi uruchamianymi pilotem oraz instalacją domofonową.

Każda połowa budynku bliźniaczego, bądź mieszkanie ma przypisaną odrębną działkę, miejsca parkingowe oraz udział we współwłasności drogi osiedlowej. Działki przynależne do budynków lub mieszkań są ogrodzone niskim ogrodzeniem stalowym na cokole betonowym.

Osiedle zlokalizowane jest poza strefami uciążliwości hałasu od dróg i lotniska Okęcie w strefie zabudowy mieszkaniowej przeznaczonej dla budynków jednorodzinnych o maksymalnej wysokości 11 metrów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych