Osiedle Natura 2 w Wieliszewie po raz trzeci

Firma Aria Development rozpoczyna sprzedaż i realizację trzeciego etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie.

Autor: housemarket.pl 12 maja 2022 12:59

  • W trzecim etapie Osiedla Natura 2 do oferty zostanie wprowadzonych 80 mieszkań o powierzchni od 29 do 76 mkw.
  • Składać się on będzie z dwóch czterokondygnacyjnych budynków.
  • Pierwsze klucze mieszkańcy otrzymają pod koniec przyszłego roku.

Osiedle Natura 2 to inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu.

Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w okolicy stolicy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe).

Dla zmotoryzowanych zaprojektowano miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla - dla dzieci - przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze posiadać będą ogródki, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynków zapewnią szybkie i ciche windy.

CZYTAJ TEŻ: ARIA DEVELOPMENT Z DUŻYM PROJEKTEM POD WARSZAWĄ

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone system inteligentnego domu Aria Eco Smart, a niskie opłaty części wspólnych będą jeszcze niższe dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych.

- Jesteśmy zadowoleniu z sukcesu sprzedaży pierwszego i drugiego etapu Osiedla Natura 2. Po raz kolejny zostaliśmy docenieni prze Klientów, którzy zdecydowali się na zakup mieszkań w naszym projekcie. Dowodzi to, że poza lokalizacją w otoczeniu lasu i zieleni, niezwykle ważna jest rozsądna cena oraz ekologiczne i smart rozwiązania – mówi Agata Zambrzycka, dyrektor ds. relacji z klientem.

- Nasi klienci przywiązują również dużą uwagę do jakości wykonania mieszkań. W ub. r. odsetek lokali przekazanych bezusterkowo na podstawie odbioru końcowego w firmie Aria Development wynosi około 90 procent - dodaje Agata Zambrzycka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych