Osiedle Natura w Wieliszewie po raz drugihousemarket.pl - 08 czerwca 2021 14:57


Firma Aria Development rozpoczyna sprzedaż i realizację drugiego etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie.

Aria Development od początku roku sprzedała ponad 70 proc. mieszkań pierwszego etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie.

CZYTAJ TEŻ: OSIEDLE NATURA OD ARIA DEVELOPMENT 

- Tak wysokie zainteresowanie Klientów pokazuje, że rośnie popyt na ekologiczne osiedla przyjazne mieszkańcom. Dlatego rozpoczęliśmy budowę i sprzedaż drugiego etapu, w którym do oferty trafiło 80 mieszkań o powierzchni od 29 do 76 m2. Kolejny etap budowy nowego Osiedla Natura tworzą 2 budynki. Mieszkańcy otrzymają pierwsze klucze pod koniec przyszłego roku – mówi Agata Zambrzycka, dyrektor sprzedaży i marketingu Aria Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu. Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w bliskości stolicy. Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe). Dla zmotoryzowanych zaprojektowano liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla - dla dzieci - przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone system inteligentnego domu Aria Eco Smart, a niskie opłaty części wspólnych będą jeszcze niższe dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych.

- Kupujący doceniają projekt całego osiedla, zagospodarowanie części wspólnych i smart rozwiązania. Ponadto nowe Osiedle Natura łączy wysoki standard budownictwa z przystępnymi cenami – dodaje Wojciech Chotkowski, prezes zarządu ARIA Development.

Klienci przywiązują również dużą uwagę do jakości wykonania mieszkań. W ub. r. odsetek lokali przekazanych bezusterkowo na podstawie odbioru końcowego w firmie ARIA Development wynosi około 90 procent – to jeden z najlepszych wyników wśród polskich developerów.