Osiedle Neptun Park w komplecie. Allcon Budownictwo zakończył budowę dla Qualia Development

Allcon Budownictwo zakończył budowę czwartego, ostatniego etapu osiedla mieszkaniowego Neptun Park. Inwestycja, której deweloperem jest spółka Qualia Development, zlokalizowana jest w Gdańsku Jelitkowie.

Autor: HouseMarket.pl 26 maja 2017 12:28

W sześciu powstałych budynkach mieszczą się 184 mieszkania i apartamenty o powierzchni od 33 mkw. do 198 mkw.

W połowie maja zakończyły się procedury odbiorowe czwartego etapu inwestycji Neptun Park, osiedla mieszkaniowego znajdującego się w Gdańsku Jelitkowie – w pasie nadmorskim przy ul. Wypoczynkowej. Za prace budowlane, w ramach których powstało sześć budynków o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 12 tys. mkw., powierzchni całkowitej 23,6 tys. mkw. i kubaturze 76 580 metrów sześciennych, odpowiedzialna była gdyńska spółka Allcon Budownictwo. Na osiedlu znajdują się 184 lokale: zarówno kilkudziesięciometrowe mieszkania, jak i apartamenty o powierzchni blisko 200 mkw. Obecnie są one już przekazywane użytkownikom. Inwestycja została ukończona w założonym na początku prac terminie. Deweloperem osiedla jest spółka Qualia Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Projekty z kategorii budownictwa mieszkaniowego, która obok biurowego, hotelowego i przemysłowego stanowi naszą główną specjalizację, realizujemy zarówno we współpracy z zewnętrznymi inwestorami, jak i w ramach Grupy Allcon. Budowa ostatniego osiedla Neptun Park to już dziewiętnasta ukończona przez nas inwestycja tego typu. Obecnie jesteśmy także w trakcie realizacji 6 innych obiektów mieszkaniowych, z których większość zostanie oddanych do użytkowania w 2018 roku – mówi Mariusz Białek, Prezes Zarządu w Allcon Budownictwo.

Aktualnie w budowie…

W trakcie budowy znajdują się obecnie 4 osiedla powstające w ramach Grupy Allcon: Domy Pod Koroną (Gdańsk Morena), Kamienice Malczewskiego II (Gdańsk), Osiedle Gdyńskie (Gdynia) i Willa Park (Gdynia). Dla zewnętrznych inwestorów generalny wykonawca buduje natomiast dwa apartamentowce: w Jastarni oraz Waterlane Island na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Łączna kubatura obiektów mieszkaniowych, zrealizowanych przez Allcon Budownictwo w ciągu 27 lat obecności na rynku, wynosi 880 metrów sześciennych, natomiast powierzchnia użytkowa znajdujących się w nich mieszkań ok. 200 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych