Osiedle Niepołomicka ozdobą dzielnicy MaćkowyHouseMarket.pl - 16 grudnia 2016 15:39


Pierwszy, czterokondygnacyjny, dwuklatkowy budynek z windami przy ul. Niepołomickiej 47 w Gdańsku otwiera nową inwestycję deweloperską P.B. Kokoszki. Docelowo na terenie pięciu hektarów powstanie osiedle mieszkaniowe o kameralnym charakterze i średniowysokiej zabudowie.


Nowoczesna architektura i zagospodarowanie terenu zapewnią mieszkańcom spokojne i wygodne warunki mieszkaniowe. W ofercie znajdują się funkcjonalne jasne mieszkania - od jednopokojowych do trzypokojowych, o metrażach: od 32 mkw. do 73 mkw. Górne kondygnacje zajmują atrakcyjne mieszkania z antresolą. Dostępne są także miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej.

Lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Maćkowy zapewnia dogodną komunikację zarówno z obwodnicą jak i z centrum Gdańska. Osiedle posiada wygodne połączenie autobusowe z pętlą tramwajowo-autobusową Łostowice-Świętokrzyska. Miłośnikom aktywnego wypoczynku na łonie przyrody lokalizacja osiedla zapewnia bliskość łąk i lasów, a także liczne w tym rejonie zbiorniki retencyjne. Niedaleko znajdują się podstawowe usługi, takie jak sklepy, przychodnia, szkoła oraz poczta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl