Osiedle Niepołomicka ozdobą dzielnicy Maćkowy

Pierwszy, czterokondygnacyjny, dwuklatkowy budynek z windami przy ul. Niepołomickiej 47 w Gdańsku otwiera nową inwestycję deweloperską P.B. Kokoszki. Docelowo na terenie pięciu hektarów powstanie osiedle mieszkaniowe o kameralnym charakterze i średniowysokiej zabudowie.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2016 15:39

Nowoczesna architektura i zagospodarowanie terenu zapewnią mieszkańcom spokojne i wygodne warunki mieszkaniowe. W ofercie znajdują się funkcjonalne jasne mieszkania - od jednopokojowych do trzypokojowych, o metrażach: od 32 mkw. do 73 mkw. Górne kondygnacje zajmują atrakcyjne mieszkania z antresolą. Dostępne są także miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej.

Lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Maćkowy zapewnia dogodną komunikację zarówno z obwodnicą jak i z centrum Gdańska. Osiedle posiada wygodne połączenie autobusowe z pętlą tramwajowo-autobusową Łostowice-Świętokrzyska. Miłośnikom aktywnego wypoczynku na łonie przyrody lokalizacja osiedla zapewnia bliskość łąk i lasów, a także liczne w tym rejonie zbiorniki retencyjne. Niedaleko znajdują się podstawowe usługi, takie jak sklepy, przychodnia, szkoła oraz poczta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych