Osiedle Nowe Jagiełły 12N przykładem nowoczesnej miejskiej architektury

Firma UWI Inwestycje, która realizuje w Poznaniu Osiedle Nowe Jagiełły 12N uruchomiła rezerwację mieszkań. Inwestycja charakteryzuje się szeroką ofertą dużych metraży: od 72 mkw. do 100 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 21 lutego 2017 11:40

Osiedle Władysława Jagiełły to jedno z najspokojniejszych miejsc na poznańskim Piątkowie. Lokalizacja zapewnia wszelkie atrybuty życia w mieście – dostęp do handlu, szkół, przedszkoli i służby zdrowia, a także świetną komunikację z centrum miasta Poznańskim Szybkim Tramwajem.

Inwestycja składa się z 65 mieszkań w funkcjonalnych aranżacjach, w dwóch blokach sześciokondygnacyjnych, nawiązujących do nowoczesnej architektury miejskiej. Budynki posadowione są na podziemnych halach garażowych z miejscami postojowymi, do których dostęp zapewniają windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oferta obejmuje mieszkania o powierzchni od 25 mkw. do 63 mkw. Głównym ich atutem są jasne kuchnie i przestronne balkony, a w przypadku mieszkań parterowych – ogródki. Na osiedlu deweloper – UWI Inwestycje zaplanował również plac zabaw i siłownię na powietrzu.

Starannie zaprojektowane układy pozwalają na dużą swobodę ich łączenia, co daje możliwość uzyskania struktury czteropokojowej lub pięciopokojowej o powierzchni do 100 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych