Osiedle Nowe Ogrody. W górę pnie się trzeci etap

– Realizowany obecnie budynek jest na zaawansowanym etapie. Harmonogram postępuje zgodnie z planem. Nawet nieco przyspieszyliśmy, bowiem elewacja zewnętrzna jest już niemal gotowa, a prace wykończeniowe zmierzają do końca – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Autor: HouseMarket.pl 31 maja 2017 11:30

Trzeci etap Nowych Ogrodów to sześciokondygnacyjny budynek. W projekcie przewidziano 107 mieszkań oraz sześć lokali usługowo-handlowych. Powstaną również komórki lokatorskie oraz podziemna hala garażowa. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast te na piętrze – balkony lub tarasy. W ofercie znalazły się kawalerki oraz mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych. Ich powierzchnia waha się od 27 do 78 mkw. Cena rozpoczyna się już od 5900 zł brutto za mkw.

Do tej pory na osiedlu przy ul. Meissnera 2 w Poznaniu powstały dwa etapy. W ramach pierwszego etapu, w ręce nabywców, przekazano 73 mieszkania oraz siedem lokali usługowo-handlowych. Natomiast drugi etap wzbogacił inwestycję o kolejnych 86 mieszkań.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Obecnie deweloper jest w trakcie przygotowywania projektu czwartego etapu. Docelowo powstanie ich osiem. Prace przygotowawcze do uruchomienia budowy są już na zaawansowanym etapie. Trwa przetarg na wybór firmy wykonawczej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych