Osiedle Nowe Piątkowo wkracza w ostatnią fazę budowy

Osiedle Nowe Piątkowo realizuje w Poznaniu spółka Terra Hause. Dziewięciopiętrowy wielorodzinny budynek z funkcją handlowo-usługową powstaje przy ul. Kurpińskiego, na rogu Wojciechowskiego. Pomieści 153 mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 30 września 2016 16:36

Na każdym piętrze inwestycji Nowe Piątkowo znajdzie się od 16 do 17 mieszkań o metrażu od 31 mkw. do 64 mkw., w tym 17 kawalerek oraz 132 mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe. Ceny za metr kwadratowy wahają się między 5,5 tys. a 7,5 tys. zł. Część z lokali kwalifikuje się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych.

Przestronne klatki schodowe i windy ułatwią przyszłym mieszkańcom komunikację. W kondygnacji podziemnej zaprojektowano halę garażową. Pojedyncze miejsce postojowe deweloper wycenił na 25 tys. brutto, a miejsca zależne – na 30 tys. zł.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na parterze działać będą lokale handlowe. W budynku przewidziano recepcję, a pomiędzy skrzydłami bloku – plac zabaw dla dzieci. Obiekt ma być monitorowany. Planowany termin oddania budynku do użytkowania to czwarty kwartał 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych