Osiedle Nowoczesne dobrym adresem w Biskupcu

Pachucki Development realizuje Osiedle Nowoczesne w dogodnej lokalizacji w Biskupcu przy Alei Broni. Inwestycję tworzy zespół czterech budynków mieszkalnych według projektu cenionej warszawskiej pracowni architektonicznej FO.

Autor: HouseMarket.pl 03 kwietnia 2017 13:06

Komfort mieszkania zapewnią cichobieżne windy, dostępne na wszystkich kondygnacjach budynku, dzięki którym osiedle przystosowane będzie także do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Mieszkańcy zaparkują samochody w podziemnej hali garażowej z zautomatyzowaną bramą wjazdową lub na naziemnym parkingu dostępnym wyłącznie dla mieszkańców osiedla.

Osiedle Nowoczesne będzie ogrodzone, a na zagospodarowanym terenie zielonym znajdzie się bezpieczny, atestowany plac zabaw dla dzieci.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowoczesne osiedle musi być ekologiczne i energooszczędne, dlatego dla komfortu mieszkańców deweloper zdecydował się zainwestować w rekuperatory powietrza we wszystkich budynkach osiedla. Do dyspozycji wspólnoty mieszkaniowej oddane zostanie także pomieszczenie gospodarcze, które mieszkańcy będą mogli przeznaczyć na przykład na wózkownię lub rowerownię.

Każde mieszkanie na osiedlu posiada doświetloną część kuchenną oraz duży balkon. Wszystkie mieszkania w budynku A zostały już sprzedane. W budynku B zaprojektowano lokale o metrażu od 25,91 mkw. do 64,36 mkw. Cena za metr kwadratowy wynosi 3490 zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych