Osiedle Nowy Bocianek czeka na ostatnich mieszkańców

Zrealizowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową Bocianek Osiedle Nowy Bocianek powstało przy ul. Wyspiańskiego w Kielcach. Kompleks składa się z dziewięciu budynków, w których znajduje się 253 mieszkania oraz 12 lokali użytkowych.

Autor: HouseMarket.pl 23 września 2016 13:34

Większość lokali została już sprzedana i zagospodarowana. W ofercie są ostatnie wolne mieszkania, lokale usługowe i garaże z komórkami lokatorskimi. Wszystkie mieszkania charakteryzują się nowoczesną aranżacją przestrzeni oraz posiadają duże i funkcjonalne balkony. Te na parterze wyposażono w tarasy pełne zieleni do wyłącznego użytku posiadacza. Budynki mają podziemne, wielostanowiskowe garaże z windami łączącymi wszystkie kondygnacje.

Nowy Bocianek to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią bliskość centrum miasta oraz jednocześnie pragną ciszy i spokoju, które gwarantuje sąsiadujący Park im. Adolfa Dygasińskiego. Cennym atutem Nowego Bocianka jest jego lokalizacja w bezpośredniej bliskości doskonale rozbudowanej komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie znajdują się m.in. szkoły, przedszkola, galerie handlowe, place zabaw i siłownie plenerowe. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych