Osiedle Nowy Początek tuż przed rozdaniem kluczy

Realizowane przez Napollo lubelskie osiedle Nowy Początek to zespół budynków ze 180 mieszkaniami w przedziale od 30 mkw. do 85 mkw. Obecnie dobiega końca budowa drugiego etapu inwestycji. Odbiory gotowych mieszkań planowane są na wrzesień 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 15 września 2016 13:43

Pierwszy etap osiedla, w którym powstało 100 mieszkań, zakończył się wiosną 2014 r. Wszystkie mieszkania z tego etapu zostały sprzedane.

Budynki Osiedla Nowy Początek są czterokondygnacyjne z balkonami i loggiami. Mieszkania na parterze mają dostęp do ogródków. Przestrzeń wewnątrz kompleksu jest starannie zaaranżowana. Są to tereny zielone, z alejkami spacerowymi i małą architekturą oraz plac zabaw. Całość jest ogrodzona.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na poziomie -1 znajduje się wielostanowiskowy garaż podziemny. Osiedle ogrzewane jest ciepłem systemowym Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

 

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Ponikwoda przy ul. Cz. Strzeszewskiego 13 (drugi etap) i 15 ( pierwszy etap), około 15 minut drogi samochodem od centrum miasta. To spokojna okolica, w której przeważa niska zabudowa wielorodzinna i jednorodzinna. Niecałe dwa kilometry od osiedla znajduje się centrum handlowe Olimp. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych