Osiedle Olbrachta. Dziura w ziemi zaczyna nabierać kształtów

Firma Domex rozpoczęła budowę pierwszego budynku na Osiedlu Olbrachta w miejscowości Krasne. Izolowana jest płyta denna na klatce A i betonowana ślepa wylewka na klatce B i C.

Autor: HouseMarket.pl 13 lutego 2017 12:28

Inwestycja zaprojektowana została na gruntach położonych w miejscowości Krasne w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Jana Olbrachta. Pierwszy etap obejmuje budowę trzyklatkowego budynku, w którym zaprojektowane zostały 44 mieszkania o powierzchni od 34 mkw. do 64 mkw. Lokale wyposażone będą w przestronne tarasy o powierzchni od 10 mkw. do 50 mkw. oraz komórkę lokatorską. Istnieje również możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Wszystkie mieszkania kwalifikują się do dopłaty w programie MdM.

 Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Osiedle Olbrachta położone jest w ustronnym, zacisznym miejscu, otoczone terenami zielonymi oraz rekreacyjnymi. Z mieszkań położonych na wyższych kondygnacjach rozpościerać się będzie widok na Pogórze Dynowskie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bezpośredni kontakt z ulicą Jana Olbrachta zapewni doskonałą komunikację z centrum Rzeszowa, do którego samochodem dostać się można w kilka minut. W odległości ok. 100 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają dwie linie autobusowe.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji to drugi kwartał 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych