Osiedle Olchowa. Domy z klimatem i dobrym adresem

Realizowane przez City House Osiedle Olchowa to zespół szeregowych domów jednorodzinnych zlokalizowanych w Gdańsku-Ujeścisko/Łostowice (Zabornia), przy ulicy Nowej Olchowej.

Autor: HouseMarket.pl 20 lutego 2017 13:42

Osiedle Olchowa położone jest w odległości ok. 300 m od ulicy Kartuskiej. Inwestycja ma dogodny dojazd nową drogą asfaltową. Obsługiwane jest też przez autobusy komunikacji miejskiej. Łatwa dostępność do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się w kierunku centrum Gdańska oraz dogodny wyjazd z miasta we wszystkich innych kierunkach.

Pierwsze trzy etapy Osiedla Olchowa tworzy zespół 47 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W aktualnej ofercie sprzedaży są trzy domy o powierzchni 127,5 mkw. Dwa z nich w cenie 499 tys. zł. posadowiono na działce wielkości 167 mkw. Trzeci kosztuje 599 tys. z działką o powierzchni 308 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W czwartym etapie zaprojektowano osiem domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W aktualnej ofercie są dwa domy o powierzchni 115,43 mkw. i działce 190 mkw. Kosztują 509 tys. brutto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych