Osiedle Optima już w sprzedaży

Realizowane przez Inpro Osiedle Optima powstaje przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu. Inwestycję tworzą budynki czterokondygnacyjne i pięciokondygnacyjne.

Autor: HouseMarket.pl 21 września 2016 13:16

W aktualnej ofercie Inpro posiada 91 mieszkań. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 4 tys. zł netto. Lokale wyposażono w przestronne i oszklone balkony. Do tych na parterze przylegają ogródki o powierzchni nawet 150 mkw. W ramach inwestycji powstaną tereny zielone z małą architekturą, duży plac zabaw i parkingi naziemne. W dalszych etapach planowana jest budowa boiska wielofunkcyjnego i części usługowej. Inwestycja będzie częściowo ogrodzona.

Sposób rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń powoduje, że ustawne mieszkania będą słoneczne i dadzą możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano halę garażową i komórki lokatorskie, a w każdej klatce znajdą się windy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania na Osiedlu Optima kwalifikują się do programu MdM. Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu 2016 r. Zakończenie realizacji pierwszego etapu planowane jest na koniec października 2017 r.

Inwestycja powstaje w odległości 1,9 km od centrum handlowego Fashion House oraz 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwi przyszłym mieszkańcom dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe oraz jezioro Jasień z terenami rekreacyjnymi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych