Osiedle owocowe - urok podmiejskiego zakątkahousemarket.pl - 27 sierpnia 2020 14:55


Projekt Osiedle Owocowe od Gravis Developer w lokalizacji Komorniki-Rosnowo koło Poznania, to projekt stworzony z myślą o każdym potencjalnym kliencie. Inwestor proponuje swoim klientom dwupoziomowe domy w zabudowie bliźniaczej, każdy z działką w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego gwaru.

Analizując aktualne warunki na rynku domów i mieszkań deweloperskich, możemy zauważyć zwiększone chęci zakupowe klientów inwestycjami, które znajdują się na przedmieściach dużych miast. Osiedle Owocowe to idealne wyjście dla tych, którzy cenią sobie spokój oraz aktywne spędzanie czasu.

- Odpowiadamy na potrzeby rynku. Klienci w czasie pandemii zauważyli, że istnieje bezproblemowe życie daleko od miasta. Projekt naszej inwestycji spełnia w zupełności ich oczekiwania, a często nawet przewyższa - komentuje Sonja Łykowska, prezes firmy Gravis Developer.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rosnowo to wieś położona w Gminie Komorniki, zaraz na obrzeżach samej miejscowości Komorniki. Bliskość do zachwycającego krajobrazem Wielkopolskiego Parku Narodowego, gwarantujące ciszę przedmieścia oraz szybka komunikacja z Poznaniem, mogą zachęcić niejednego mieszkańca miasta do zmiany lokum. – Obserwujemy duże zainteresowanie naszymi bliźniakami od mieszkańców Poznania, ale także samych Komornik. Razem z rozwojem Gminy, obywatele miasteczka poszukują czegoś nowego, w kompromisowym otoczeniu, blisko miasta, a jednocześnie blisko łona natury - mówi prezes Gravis Developer.

W bliskiej odległości od osiedla znajdują się dwie szkoły podstawowe, a przy Osiedlu Owocowym powstanie zupełnie nowe przedszkole. 

- Jesteśmy już po pozytywnych wstępnych rozmowach z wójtem Gminy Komorniki - mówi Sonja Łykowska.

Nowa inwestycja będzie przeprowadzona w kilku etapach. Łącznie zaplanowane jest 196 domów w zabudowie bliźniaczej. Pierwszy etap, czyli 10 budynków (20 domów) został wyprzedany, a drugi (40 domów) jest już w sprzedaży. Osiedle przy ulicy Jarzębinowej zostanie również kompleksowo wyposażone w chodniki, drogi wewnętrzne i oświetlenie. Docelowo na terenie inwestycji powstanie również przestrzeń na sklepy oraz plac zabaw.