Osiedle Palladium otwiera drzwi

Dom Development zaprasza w sobotę, 28 stycznia br. na dni otwarte Osiedla Palladium znajdującego się w zielonej części warszawskiego Tarchomina, przy ul. Elżbiety Barszczewskiej.

Autor: HouseMarket.pl 27 stycznia 2017 10:58

Dla uczestników dni otwartych przygotowano promocje cenowe: metr kwadratowy zaczyna się już od 5270 zł.

Osiedle Palladium składa się z nowoczesnych budynków o wysokości od czterech do ośmiu pięter, w których zaprojektowano szeroką gamę przestronnych i funkcjonalnych mieszkań. Inwestycja została usytuowana w zielonej części Tarchomina.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają tu ogólnodostępne boiska, hale sportowe i ścieżki rowerowe. Bliskość Wisły i wyjątkowe usytuowanie osiedla w okolicy terenów leśnych sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania dla osób spędzających aktywnie wolny czas i pragnących odpocząć.

Projektanci Osiedla Palladium zadbali o zagospodarowanie terenu wokół budynków. Zaprojektowano dziedziniec rekreacyjny, z nowoczesną małą architekturą i placem zabaw. Za atrakcyjnością Osiedla Palladium przemawia również doskonale rozwinięta infrastruktura Tarchomina – przedszkola, szkoły, punkty handlowe i usługowe. Łącznie na terenie całego osiedla spółka planuje wybudować około 870 lokali.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych