Osiedle Początek Piątkowo. To nowy projekt od Robyg w Poznaniu

Robyg rozpoczyna w Poznaniu nowy projekt inwestycyjny – osiedle Początek Piątkowo przy ulicy Wojciechowskiego 7. Składać się będzie z kilkuset mieszkań w ramach kilku etapów.

Autor: housemarket.pl 04 października 2021 14:57

  • Robyg przygotowuje nową inwestycję w Poznaniu. 
  • Projekt Początek Piątkowo powstanie przy ulicy Wojciechowskiego. 
  • Na osiedlu powstanie kilkaset mieszkań.  

Pierwszy budynek, który wchodzi do sprzedaży, będzie mieć 14 pięter i 137 mieszkań - od jednopokojowych z aneksem kuchennym, po dwu-, trzy- czy czteropokojowe z aneksem lub osobną kuchnią. W pierwszym etapie metraże kształtować się będą od 25 do 102 mkw. Poznań to kolejny rynek, na którym ROBYG planuje długoterminowo budować swoją pozycję – obok Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

CZYTAJ TEŻ: ROBYG Z GRUNTEM NA WARSZAWSKIM WILANOWIE 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na parterze budynku znajdować się będzie lobby z portierem oraz prywatna siłownia do wyłącznego użytku mieszkańców, a także lokale handlowe – w tym mały market i piekarnia. Do dyspozycji mieszkańców będzie również rowerownia. Robyg planuje zakończenie prac budowlanych w ramach pierwszego budynku w drugim kwartale 2023 roku.

- Rozpoczęcie sprzedaży w Poznaniu to ważny moment w historii naszej firmy. Rozwijamy swoją działalność oraz pracujemy nad zwiększeniem swojego udziału w rynku. W najbliższym czasie planujemy uruchomić realizację kolejnych dwóch inwestycji na terenie Poznania, m.in. osiedla na terenie Ostrowa Tumskiego - mówi Artur Ceglarz, wiceprezes zarządu Robyg.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych