Osiedle Pogodne powstaje w malowniczym rejonie Szczecina

Realizowane przez dewelopera Modehpolmo Osiedle Pogodne mieści się przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 8 w Szczecinie. Tworzy je zespół wielorodzinnych czteropiętrowych budynków w malowniczym rejonie Pogodna.

Autor: HouseMarket.pl 04 listopada 2016 15:18

Na Osiedlu Pogodne dostępnych jest 101 mieszkań z balkonami o powierzchni od 24 mkw. do 96 mkw. Na parterach budynków znajdować się będą jednopoziomowe lub dwupoziomowe lokale z własnymi ogródkami bez dodatkowych opłat.

Na najwyższych kondygnacjach zaplanowano mieszkania z antresolami. Wszystkie lokale wyposażone zostaną w indywidualną centralę ciepła – logotermę. Na etapie budowy istnieje możliwość łączenia lokali. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 4100 zł.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji indywidualne boksy garażowe oraz miejsca postojowe także dla ich gości. Charakteryzujące się wysokim standardem wykonania budynki wyposażono m.in. w windy i komórki lokatorskie.

Osiedle Pogodne jest dobrze skomunikowane z centrum Szczecina. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, kościół i parki rekreacyjne Większość Pogodna to zabudowania typu willowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych