Osiedle Poznań Malarska. Nowa inwestycja na mapie Poznania

Na granicy Poznania i Szczytnik powstaje zupełnie nowa inwestycja deweloperska. Osiedle Poznań Malarska przygotowuje KDM Deweloper. Realizacja projektu została podzielona na 6 etapów, a budowa już trwa.

Autor: housemarket.pl 14 października 2021 14:53

  • W Poznaniu ruszyła budowa inwestycji Poznań Malarska.
  • Budowa będzie odbywać się etapowo. Docelowo w ramach projektu ma powstać 400 mieszkań.
  • II etap inwestycji składać się będzie z domów 4 – lokalowych oraz mieszkań w zabudowie szeregowej.

Osiedle Poznań Malarska to premierowa inwestycja na poznańskim rynku mieszkaniowym, a jej realizacja została podzielona na sześć etapów. Docelowo zostanie zrealizowane kompleksowe osiedle z placem zabaw dla najmłodszych, przedszkolem, strefą sportową, strefą zieleni oraz 27 lokalami handlowo-usługowymi. Tak liczne udogodnienia wyróżniają ten projekt na tle innych inwestycji deweloperskich.

CZYTAJ TEŻ: POZNAŃ Z PROJEKTEM BUDOWY MIESZKAŃ NA WYNAJEM 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W I etapie projektu powstanie 38 lokali w zabudowie szeregowej. Wśród nich będą 4 domy po 4 - lokale każdy. W tej zabudowie znajdą się 2 typy mieszkań - mniejsze o powierzchni od 108,54 do 109,99 mkw. oraz większe o powierzchni 145,27 mkw. Przestrzeń każdego z lokali zostanie podzielona na dwa poziomy, tj. parter i piętro. Właściciele lokali mniejszych będą mieli do dyspozycji przestronny salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie i 2 łazienki, spiżarnię, ogródek, garaż o powierzchni 18 mkw., dodatkowe miejsce postojowe przed domem oraz taras (dla wybranych lokali). Z kolei w przypadku lokali o powierzchni 145,27 mkw., dostępny będzie duży salon z aneksem kuchennym, 5 sypialni, 3 łazienki, garderoba, pralnia, garaż oraz miejsce postojowe przed domem. Wielkość działki uzależniona jest od wyboru konkretnego lokalu.

Ponadto w I etapie będzie przygotowany szereg z 22 mieszkaniami o powierzchni od 60,54 do 94,81 mkw. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców są lokale parterowe i na piętrze. W ramach tego projektu, w każdym mieszkaniu znajdzie się salon z aneksem kuchennym, 2 lub 3 sypialnie (w zależności od wybranego metrażu), łazienka i garaż. Projekt uzupełni ogródek – dla lokali na parterze lub przestronny taras – przy mieszkaniach na piętrze. Budowa I etapu już się rozpoczęła, a planowany termin zakończenia to III kwartał 2022 roku. W tej części osiedla niemal wszystkie lokale mieszkalne znalazły już swoich nabywców.

Natomiast II etap inwestycji składać się będzie z domów 4 – lokalowych oraz mieszkań w zabudowie szeregowej. Wśród tych pierwszych znajdzie się łącznie 12 lokali dwupoziomowych o powierzchniach 108,04 mkw. lub 107,12 mkw. Podobnie, jak w I etapie, będą mieć klasyczny podział przestrzeni na parter i piętro. Powierzchnie uzupełniają ogródki o metrażu od 60,3 do 180 mkw. oraz tarasy – od 11,74 do 33,02 mkw. W ramach II etapu w ofercie są znalazły się także 24 mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni od 80,92 do 99,68 mkw. W zależności od wyboru konkretnego mieszkania klient ma do dyspozycji salon z aneksem kuchennym, 2 lub 3 sypialnie oraz 1 lub 2 łazienki. Łącznie w ramach II etapu powstanie więc 36 lokali. Do każdego przynależy garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem.

Docelowo inwestycja będzie liczyć ponad 400 mieszkań i domów oraz 27 lokali usługowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych