Osiedle Prądnik Nowy pełne przeszkleń i ogródków

Pierwszy etap Osiedla Prądnik Nowy to siedmiopiętrowy budynek, w którym znajdzie się 96 mieszkań oraz obszerny garaż podziemny z miejscami postojowymi, komórkami i boksami lokatorskimi. Inwestycję realizuje w Krakowie przy ul. Pachońskiego spółka CP RE.

Autor: HouseMarket.pl 14 października 2016 15:13

Oprócz atrakcyjnych, obszernych ogródków na parterze i estetycznie wykończonych klatek schodowych, osiedle będzie wyróżniać się nowoczesną architekturą oraz dużą ilością przeszkleń i balkonów. Deweloper - spółka CP RE zadbała także o przyjazny projekt zieleni oraz elementy małej architektury wokół budynku.

W kolejnych etapach realizacji Osiedla Prądnik Nowy pojawią się usługi komercyjne, które wzbogacą otoczenie budynków mieszkalnych. W części mieszkań istnieje możliwość zaaranżowania dodatkowego pokoju. Przemyślane projekty sprawiają, że już podstawowe, 55-metrowe mieszkanie pozwala cieszyć się wygodą trzech pokoi. Z kolei duże apartamenty o powierzchni ponad 80 metrów kwadratowych, deweloper proponuje na każdej z kondygnacji, łącząc dwa mniejsze mieszkania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Prądnik Nowy położone jest przy ulicy Pachońskiego w Krakowie, w dzielnicy Biały Prądnik.  Sprawną komunikację zapewnia pobliska ulica Opolska. Dojazd do Rynku Głównego zajmie tylko 20 minut transportem miejskim. Dostępność komunikacyjną osiedla dodatkowo usprawnią inwestycje gminy Kraków zaplanowane do realizacji na najbliższe lata, czyli budowa Trasy Wolbromskiej oraz linii tramwajowej Krowodrza Górka – Azory i Krowodrza Górka – Górka Narodowa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych