Osiedle Prestige. Mieszkania dla wymagających

Osiedle Prestige powstaje na Czechowie – malowniczej, cieszącej się popularnością dzielnicy Lublina. Budynki realizowanej przez spółkę TBV inwestycji wyróżniają się nowoczesną architekturą, jasną elewacją oraz dużymi przestronnymi balkonami.

Autor: HouseMarket.pl 27 kwietnia 2017 13:05

W pierwszym etapie inwestycji powstały trzy czterokondygnacyjne budynki. Inwestycja rozpoczęła się wiosną 2014 roku i jesienią 2015 roku oddano ją użytku.

Drugi etap tworzy jeden czteropiętrowy budynek (B4) składający się z trzech segmentów (a,b,c) i jednej wspólnej części podziemnej. Całość to w sumie 208 mieszkań od 28 mkw. do 87 mkw. W ofercie znajdują się kawalerki oraz mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych. Niestandardowa wysokość pomieszczeń (264 cm) nada wnętrzom wyjątkowego charakteru, zaś ich funkcjonalny układ pozwoli na duże możliwości aranżacyjne. Oddanie budynku do użytku przewidziano na lato 2017 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa rekreacji

Przy budynkach pierwszego etapu stanęły urządzenia siłowni zewnętrznej. W drugim etapie inwestycji zaplanowana została strefa sportowo-rekreacyjna, w której mieścić się będzie siłownia, sala fitness i sauna. Cała strefa będzie liczyć 270 mkw. Wejście zapewnione zostanie od zewnątrz. Dostęp do części rekreacyjnych na terenie całego osiedla będą mieli wszyscy jego mieszkańcy.

Na osiedlu zaprojektowano podziemne garaże oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo każda klatka schodowa została wyposażona w pomieszczenie na rowery i wózki. Komunikację ułatwią cichobieżne windy, dostępne z poziomu garażu. W drugim etapie inwestycji, w budynku B4c, na parterze powstanie sześć lokali usługowych o metrażach od 57 do 114 mkw. Wchodzić się do nich od ulicy.

Przy budynkach pierwszego etapu powstał mały plac zabaw. W tej części są także aleje spacerowe oraz ławki. Duży plac zabaw zaplanowany został w drugim etapie inwestycji, za budynkiem B4b.

Na terenie dziedzińca powstanie urokliwa fontanna, która uwydatni niepowtarzalny klimat inwestycji. Wydzielone zostaną miejsca postojowe oraz aleje spacerowe. Deweloper zadba także o oświetlenie oraz elementy małej architektury.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych