Osiedle Przy Jeziorach - mieszkanie z ogródkiem

Aktualnie deweloper realizuje Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu. W obrębie administracyjnym Kiekrza powstają domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, z dużymi ogrodami.

Autor: housemarket.pl 01 czerwca 2021 12:30

Aktualnie trwają prace związane z II etapem inwestycji, gdzie finalnie powstanie 8 domów w zabudowie bliźniaczej, z 16 lokalami mieszkalnymi. Zaawansowanie prac na budowie jest duże i niedługo odbędą się pierwsze odbiory. Kolejne domy będą sukcesywnie przekazywane aż do 2022 roku. Jednocześnie trwa sprzedaż domów z etapu III, gdzie pierwsi nabywcy zarezerwowali swoje lokale.

W obrębie administracyjnym Kiekrza powstają domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, z dużymi ogrodami. Lokalizacja wyróżnia się bardzo dogodnym dostępem do aż trzech jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy, które obejmują odpowiednio: cztery lub pięć pokoi. Na piętrze lokalu zaprojektowano m.in. dwie sypialnie i łazienkę. Na parterze oprócz salonu i kuchni będzie dodatkowo: pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Lokale na Osiedlu Przy Jeziorach posiadają łazienkę na każdej kondygnacji, a także dodatkowe pomieszczenia oraz rozwiązania projektowe z myślą o przyszłych mieszkańcach. W sypialni na parterze znajduje się wnęka, którą można zagospodarować jako osobną, dużą garderobę. Na piętrze zaprojektowano pomieszczenie gospodarcze, przystosowane do tego, by pełniło funkcję pralni oraz suszarni. W tej samej kondygnacji zaplanowano osobną, dodatkową garderobę. Dom w zabudowie bliźniaczej to większa przestrzeń, co oznacza wprost większą wygodę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych