Osiedle Przy Jeziorach w pierwszym wiosennym słońcu

Przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu powstaje inwestycja deweloperska złożona z domów bliźniaczych. Na plac budowy inwestycji zawitało pierwsze wiosenne słońce, a wraz z nim ruszyły dalsze prace w ramach II i III etapu osiedla.

Autor: housemarket.pl 02 marca 2022 09:59

  • W ramach całego Osiedla Przy Jeziorach powstanie w trzech etapach 28 domów bliźniaczych.
  • Domy na Osiedlu Przy Jeziorach są dostępne w dwóch wariantach powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw.
  • Cały projekt zlokalizowany przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu zakończy się w 2023 roku.

Wraz z kolejnymi tygodniami Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu regularnie się powiększa. Kolejne domy zyskują klasyczną, biało-grafitową elewację, następne mają wstawianą stolarkę okienną. Ponadto trwają prace murarskie w budynkach sąsiednich.

- Spokojnie, regularnie działamy, realizując nasz harmonogram inwestycyjny. Jednocześnie cieszymy się, że kolejni klienci decydują się, by nabyć dom z naszej oferty i zamieszkać na Osiedlu Przy Jeziorach – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place, inwestora osiedla.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: OSIEDLE PRZY JEZIORACH - POWSTAJĄ KOLEJNE DOMY 

Choć zima w tym roku jest kapryśna, głównie za sprawą deszczów i wielu wietrznych dni, wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem. Wielkimi krokami zbliża się koniec budowy II etapu inwestycji. W kolejnych budynkach wykonano ocieplenie, a także prace związane z elewacją. W III części osiedla, regularnie rozbudowywanej, postępy są zróżnicowane. W dwóch domach (4 lokale bliźniacze) wykonywana jest elewacja, a wewnątrz zostało ukończone tynkowanie. W kolejnych dwóch budynkach zakres prac jest podobny, dodatkowo montowana jest pokrycie dachowe. Natomiast w budynkach nr 17 i 19 następują prace murarskie. W domach nr 13 i 15 są prace fundamentowe.

W ramach całego Osiedla Przy Jeziorach powstanie w trzech etapach 28 domów bliźniaczych, czyli łącznie 56 osobnych lokali. Każdy z nich stoi na działce o powierzchni od 451 do 507 mkw., w zależności od wybranego wariantu. Domy na Osiedlu Przy Jeziorach są dostępne w dwóch wariantach powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw., w tym w dwóch układach pomieszczeń z czterema oraz pięcioma pokojami. Każdy lokal ma klasyczny podział na dwa poziomy. Na parterze każdego domu znajdują się: salon, kuchnia, łazienka, ale też przestrzeń na dodatkowy pokój lub nawet dwa takie pomieszczenia. Wszystko zależy od wybranego wariantu powierzchni. Na piętrze znajdziemy dwie sypialnie, przestronną łazienkę, garderobę, a także pralnię z suszarnią.

Cały projekt zlokalizowany przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu zakończy się w 2023 roku. Ostatnie lokale w zabudowie bliźniaczej są dostępne w cenie od 6060 zł brutto/ mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych