Osiedle Przy Jeziorach większe o kolejne domy

Osiedle Przy Jeziorach realizowane jest przez More Place. Inwestycja składa się z domów w zabudowie bliźniaczej. II etap osiedla prawie ukończono, a jednocześnie trwają prace w III części inwestycji.

Autor: housemarket.pl 29 kwietnia 2022 11:06

  • Osiedle Przy Jeziorach powstaje przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu.
  • Inwestycja składa się z domów w zabudowie bliźniaczej, każdy lokal jest dwupoziomowy, ma powierzchnię ponad 100 mkw.
  • Budowa całego projektu zakończy się w 2023 roku.
  • Ostatnie lokale w zabudowie bliźniaczej są dostępne w cenie od 6060 zł brutto/ mkw.

Osiedle Przy Jeziorach zostało tak zaprojektowane, że wzdłuż ulicy Golęczewskiej, po prawej stronie od wjazdu, znajdują się budynki z dwóch pierwszych etapów.

- W tej części inwestycji powstało 14 domów, czyli 28 lokali bliźniaczych. Ostatnie cztery budynki, począwszy od numerów 22A i 22B są w zasadzie gotowe. Pracownikom budowlanym zostały ostatnie zadania wewnątrz lokali oraz w otoczeniu – tłumaczy Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jednocześnie przedstawiciel dewelopera informuje o realizowanym III etapie Osiedla Przy Jeziorach, naprzeciwko pierwszego i drugiego.

CZYTAJ TEŻ: PIERWSZY DOM POKAZOWY NA OSIEDLU PRZY JEZIORACH

- Budynki nr 25 i 27 mają gotowe elewacje, pokrycie dachowe i wstawione okna, natomiast w budynkach nr 21 i 23, trwają prace elewacyjne, a dachy są gotowe. W dwóch kolejnych domach trwa docieplanie i montaż więźby dachowej. W kolejnym budynku dwulokalowym wykonywane są prace murarskie na parterze, a w jeszcze kolejnym zostały wylane fundamenty. Podsumowując, w III etapie realizujemy pięć domów dwulokalowych, każdy lokal o powierzchni ponad 100 mkw. - wyjaśnia Tomasz Pietrzyński.

Cała inwestycja będzie liczyć 28 domów bliźniaczych, czyli łącznie 56 odrębnych lokali. Każdy z nich znajduje się na działce o powierzchni od 451 do 507 mkw., w zależności od wybranego wariantu. Przyszli nabywcy mogą wybrać nie tylko konkretny metraż działki (i ogrodu), ale także układ pomieszczeń - z czterema oraz pięcioma pokojami.

- Proponujemy naszym klientom klasyczny podział przestrzeni mieszkalnej. Parter to salon, kuchnia, łazienka, ale też dodatkowy pokój lub nawet dwa takie pomieszczenia. To zależy od tego, jakie potrzeby mają nabywcy i jaką decyzję podejmą, ponieważ te dwa projekty różnią się ceną nieznacznie. Z kolei na piętrze znajdziemy dwie sypialnie, przestronną łazienkę. Dodatkowe pomieszczenia, jak garderoba, czy pralnia z suszarnią to udogodnienia charakterystyczne dla domów z naszej inwestycji. Klienci, którzy zamieszkali na osiedlu, wspominają, że taka przestrzeń znacznie ułatwia życie i codzienne funkcjonowanie - podkreśla przedstawiciel firmy More Place.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych