Osiedle przy Lesie na finiszu budowy

Elewacje Osiedla przy Lesie już wykończone, patia i place zabaw też gotowe - spółka IMW kończy budowę kolejnego etapu Osiedla przy Lesie na ul. Korkowej w warszawskim Marysinie Wawerskim.

Autor: HouseMarket.pl 04 października 2016 16:23

Inwestycja powstaje w otulinie Lasu Rembertowskiego i Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego. Ogrodzony, oświetlony i strzeżony przez całą dobę teren, place zabaw oraz lokale użytkowe – to główne walory Osiedla przy Lesie.

Jego dwa kolejne budynki powstają naprzeciw ukończonego pierwszego etapu inwestycji. Znajdą się w nich mieszkania o powierzchni od 32 mkw. do 115 mkw. w układach od jednopokojowych do czteropokojowych. Lokale mają ponadstandardową wysokość 2,70 m. Większość kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle będzie posiadało infrastrukturę internetową i TV. Ogrzewanie oraz ciepłą wodę zapewni sieć miejska. W podziemiach znajdą się hale garażowe z dostępem do windy. Miejsca garażowe nie są obowiązkowe. Podziemne kosztują 25 tys. zł, a zewnętrzne – 15 tys. zł.

Bieżące koszty utrzymania, czyli czynsz na istniejącym osiedlu wynosi 3,60 zł za mkw. powierzchni użytkowej. Spółka deweloperska IMW planuje zakończenie budowy Osiedla przy Lesie w czwartym kwartale 2016 roku.

Osiedle Przy Lesie to enklawa spokoju i wypoczynku, jednocześnie z bardzo dogodną komunikacją do centrum: pętla autobusowa w odległości 200 m od osiedla zapewnia dojazd do większości dzielnic Warszawy. Niedaleko jest do linii SKM (stacja Rembertów) i WKD (stacja Gocławek). Łatwy dojazd samochodem zapewnia bliskość ciągów komunikacyjnych (Marsa – Trasa Siekierkowska – Trasa Łazienkowska).

Dobrze przygotowane ścieżki spacerowe i rowerowe w lesie, teren rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową w pobliżu, stanowią doskonałe miejsce do aktywności fizycznej dla rodzin przez cały rok. Atutem tej lokalizacji jest też bezpośrednie sąsiedztwo przedszkoli i obiektów handlowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych