Osiedle Przyjaciół w Ożarowie powstaje w niskiej zabudowie

Realizowane przez WMG Development Osiedle Przyjaciół to inwestycja obejmująca łącznie 52 lokale mieszkalne usytuowane w segmentach dwulokalowych – razem 26 budynków wolnostojących w Ożarowie Mazowieckim.

Autor: HouseMarket.pl 27 grudnia 2016 13:34

W ramach inwestycji dostępne będą mieszkania o następujących metrażach: 66 mkw., 71 mkw., 96 mkw. i 103 mkw. Mieszkania na parterze wyposażono w ogród do wyłącznego korzystania. Lokale kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych. Teren inwestycji będzie zamknięty oraz monitorowany. Osiedle powstaje wśród niskiej zabudowy szeregowej, jednorodzinnej o podobnej stylistyce.

Inwestycja zlokalizowana jest w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Rubinowej i Strzykulskiej. Otaczają ją tereny rekreacyjne i zieleń pobliskiego Kampinoskiego Parku Narodowego. Wokół cicha, spokojna okolica oraz rozbudowana infrastruktura: sklepy, szkoła, przedszkola, żłobki, apteka, i delikatesy spożywczo-przemysłowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Szybki dojazd do Warszawy zapewniają: pobliski węzeł A2/S8 i stacja PKP oraz przystanek autobusowy. Niewątpliwym atutem inwestycji jest fakt, że deweloper realizuje budowę ze środków własnych, bez jakiegokolwiek kredytu, czy innych obciążeń.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych