Osiedle Ptasia Góra dobrym adresem w Kłodzku

Realizowane przez spółkę Powiernik Eco Scala Osiedle Ptasia Góra to inwestycja, która zakłada docelową realizację czterech budynków wielorodzinnych oraz garaży. W realizowanym obecnie drugim etapie przewidziano budowę wielorodzinnego, trzypiętrowego bloku z windą. Znajdą się w nim mieszkania o powierzchni od 41 mkw. do 59 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 20 lutego 2017 16:46

Osiedle Ptasia Góra powstaje przy ul. Krasińskiego w Kłodzku. Lokalizacja ta stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji oraz pozwala na dogodny dojazd do centrum.

W pierwszym etapie inwestycji powstał budynek B2, w którym znalazły się mieszkania o metrażu od 34 mkw. do 49 mkw. Większość już została sprzedana i zasiedlona. W trakcie realizacji jest drugi etap Osiedla Ptasia Góra. Trzypiętrowy blok z windą pomieści nieco większe mieszkania - od 41 mkw. do 59 mkw. Na parterze przewidziane są tarasy, w pozostałych lokalach zaprojektowano balkony. Istnieje możliwość łączenia mieszkań w poziomie, dzięki czemu można uzyskać przestronne apartamenty.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na parterze deweloper – spółka Powiernik Eco Scala zaplanowała lokale usługowe, idealne pod działalność gospodarczą jako biura, kancelarie czy salony kosmetyczne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych