Osiedle Rodzinne Podolany coraz bliżej zakończenia

Prace budowlane na osiedlu Rodzinne Podolany są bardzo zaawansowane i obejmują ostatnie szeregi: H i I, czyli IV etap inwestycji. Finalnie, w ramach całego projektu przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu, powstanie 99 lokali, zarówno domy z ogrodami, jak i dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachu. Ostatnie z nich są w sprzedaży.

Autor: housemarket.pl 30 czerwca 2022 15:41

  • Inwestycja Rodzinne Podolany powstaje w Poznaniu.
  • W ramach inwestycji powstanie 99 mieszkań.
  • Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w I kwartale 2023 roku.

- Realizacja inwestycji Rodzinne Podolany wchodzi w końcową fazę. 71 mieszkań i domów zostało już wybudowanych oraz oddanych w ręce nabywców. W ramach IV etapu budujemy szeregi H i I w których znajdzie się łącznie 28 lokali dwupoziomowych o powierzchni od 73 do 78 mkw. W szeregu oznaczonym literą H gotowe są: elewacja budynku, pokrycie dachowe. Ponadto została wstawiona stolarka okienna, w ostatnim czasie pracownicy wykonali posadzki wewnątrz lokali, instalacje elektryczne, a także wodno-kanalizacyjne. Natomiast w szeregu I trwają ostatnie prace elewacyjne - mówi Katarzyna Wyszyńska z biura Sky Investments.

Każde z mieszkań ma bardzo podobny, klasyczny układ. Na parterze zaprojektowano znajdzie się salon z kuchnią, toaletę i pomieszczenie gospodarcze. Z kolei na piętrze znajdą się aż trzy pokoje oraz łazienka. Na kolejnym poziomie będzie poddasze o powierzchni 11,47 mkw. Taka przestrzeń na pewno będzie przydatna przyszłym mieszkańcom, ponieważ może posłużyć jako garderoba lub komórka lokatorska, gdzie znajdą się różne akcesoria i przedmioty. Dodatkowym atutem każdego mieszkania jest taras na dachu o powierzchni blisko 19 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- To jeden z wyróżników naszej oferty, dzięki któremu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się odpoczynkiem na świeżym powietrzu, a jednocześnie w prywatnej strefie - podkreśla Katarzyna Wyszyńska, przedstawicielka Sky Investments.

Osiedle Rodzinne Podolany wyróżnia się tym, że powstaje kompleksowo. Do każdego budynku mieszkalnego prowadzą drogi wewnątrz osiedla, a także chodniki. Mieszkańcy przed posesjami mają do dyspozycji miejsca postojowe na auta. Docelowo, wraz z końcem inwestycji zostanie przygotowany plac zabaw, natomiast oba wjazdy zostaną wyposażone w szlaban z kontrolą dostępu.

W sprzedaży pozostają ostatnie mieszkania - będą gotowe w I kwartale 2023.

Oprócz inwestycji Rodzinne Podolany, Sky Investments realizuje premierowy projekt Nowy Gruszczyn, zlokalizowany przy ulicy Katarzyńskiej w niewielkiej miejscowości Gruszczyn, w gminie Swarzędz. Pod Poznaniem powstają dwupoziomowe domy w zabudowie bliźniaczej, z ogrodami. W pierwszym etapie w czerwcu 2023 będzie gotowych 7 domów, czyli 14 lokali mieszkalnych, o powierzchni 135 i 141 mkw. Osiedle cieszy się sporym zainteresowaniem, zostały jedynie cztery wolne lokalne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych