Osiedle Rodzinny Gaj powstaje w zielonej dzielnicy Wrocławia

Realizowane przez Wrobud Osiedle Rodzinny Gaj tworzy pięć budynków wielorodzinnych usytuowanych w zielonej i cichej części dzielnicy Wrocławia: Krzyki-Gaj.

Autor: HouseMarket.pl 13 września 2016 12:25

Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla tych, którzy z jednej strony chcą mieć pewność, że wszędzie jest blisko, a z drugiej – potrzebują wytchnienia i relaksu.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa budynki czteropiętrowe, które pomieszczą łącznie 109 mieszkań o powierzchni od 36.96 do 66.99 mkw. W ofercie są lokale od jednopokojowych dla singli i par do dwupokojowych i trzypokojowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zaprojektowano je w sposób maksymalnie wykorzystujący walory otoczenia, z dużym naciskiem skierowanym na funkcjonalność pod względem rozkładu i nasłonecznienia. Każde z mieszkań na piętrach ma własny balkon, a w strefie parterowej – tarasy i przydomowe ogródki wliczone w cenę nieruchomości. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Dodatkowe bezpłatne naziemne miejsca postojowe znajdują się na wyznaczonych parkingach w obrębie osiedla. Dla wygody i komfortu mieszkańców na terenie inwestycji zaprojektowano miejsca postojowe dla rowerów oraz place zabaw dla dzieci – mniejszy w ramach rekreacyjnego dziedzińca (II etap) i większy zlokalizowany na terenie zielonym przynależnym do osiedla (I etap).

Balkony będą mieć zainstalowane na balustradzie ażurowe panele przesuwane, które oprócz walorów estetycznych mają wiele praktycznych zastosowań. W trosce o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, osiedle zostanie wyposażone w system kamer monitorujących.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych