Osiedle Rzeczypospolitej 33. Dobry adres na Wilanowie

Osiedle Rzeczypospolitej 33 to siedem kameralnych, czteropiętrowych budynków w skład których wchodzi 321 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 30 mkw. W aktualnej ofercie dostępne są lokale z trzeciego etapu inwestycji, w budynkach: 1, 2 i 5.

Autor: HouseMarket.pl 02 czerwca 2017 09:43

W każdym mieszkaniu istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz. Przestronne balkony i tarasy o powierzchni do 50 mkw. to dodatkowy atut osiedla. Już na etapie projektu deweloper zadbał nie tylko estetykę budynków, ale również o zagospodarowanie terenu wokół osiedla.

W Osiedlu Rzeczypospolitej 33 z niezwykłą starannością zaplanowano miejsca do odpoczynku i spacerów, z wewnętrznym, zielonym dziedzińcem, bezpiecznym placem zabaw dla dzieci i efektowną fontanną.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nad bezpieczeństwem i spokojem mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona. Dla posiadaczy samochodów przewidziano miejsca postojowe w podziemnym garażu.

Deweloper rozpoczął współpracę w zakresie aranżacji i kompletnego wykończania wnętrz z firmą Decoroom. Każdy pakiet to indywidualny projekt wnętrza oraz wybór materiałów i wykończenie pod klucz w określonym standardzie. Istnieje możliwość wyboru między czterema pakietami: silver, gold, platinum i individual.

Osiedle położone jest w Wilanowie, przy Alei Rzeczypospolitej 33 u zbiegu z Aleją Wilanowską. To najbardziej wysunięty w stronę centrum punkt Nowego Wilanowa.

Tak dogodne położenie zapewnia łatwy i szybki dojazd nie tylko do centrum miasta, ale i całej Warszawy. Bliskość dużych terenów zielonych, w tym Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Powsinie to szansa na wspaniały relaks nie tylko dla miłośników sportu.

Wilanów to prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy, która dzięki otwarciu na nowe inwestycje przeżywa rozkwit, przyciągając młodych, dynamicznych mieszkańców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych