Osiedle Słoneczne w Brodowie. Zaglądamy na plac budowy

Trwają intensywne prace przy rozbudowie Osiedla Słoneczne w Brodowie koło Środy Wielkopolskiej. Na koniec czerwca 2017 roku zaplanowany jest odbiór kolejnych 13 domów w zabudowie szeregowej.

Autor: HouseMarket.pl 16 marca 2017 12:37

Pierwszy z głównych etapów inwestycji w Brodowie zbliża się powoli do końca. Już w czerwcu oddanych zostanie kolejne 13 domów w zabudowie szeregowej. Wszystkie z pełną własnością i odrębną księgą wieczystą dla każdej nieruchomości.

Proponowane przez inwestora domy występują w różnych wariantach powierzchniowych. Dom o powierzchni 68 mkw. dostępny jest w cenie 220 tys. zł brutto, z kolei 86 mkw. kosztuje 270 tys. zł brutto.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– W realizowanych obecnie domach zostały wykonane już tynki maszynowe oraz posadzki. Aktualnie trwają prace elewacyjne, a już niedługo ruszą pracę brukarskie - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Przekazywana mieszkańcom nieruchomość będzie całkowicie zagospodarowana i wykończona od zewnątrz. Wykonany zostanie podjazd z kostki brukowej, zamontowana brama, furtka, taras z piaskowca, pergole i ogrodzenie. Natomiast ogród będzie wysiany trawą. Z kolei wewnątrz domów deweloper montuje m.in. okna PCV 3-szybowe, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych oraz kompletny system grzewczy.

Dla klientów którzy chcieliby kupić nieruchomość „od ręki” deweloper proponuje gotowe już 2 domy jednorodzinne o powierzchni 128,5 mkw. i działce 850 mkw. w cenie 399 tys. złotych brutto. Osiedle Słoneczne docelowo ma liczyć łącznie 299 domów. Warto zaznaczyć, że na inwestycji znajduje się także plac zabaw o powierzchni aż 230 mkw. Dojazd z poznańskiego ronda Rataje zajmuje trasą S11 jedyne 25 minut.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych