Osiedle Słoneczne w rozbudowie

Osiedle Słoneczne w Brodowie już niedługo powiększy się o kolejne 30 domów w zabudowie szeregowej. Deweloper KM Building prowadzi budowę ostatnich dwóch szeregów, które w 2017 roku zakończą realizację pierwszego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 28 grudnia 2016 08:55

Inwestycja w Brodowie w okolicach Środy Wielkopolskiej, podzielona została na dwa główne etapy. Pierwszy z nich zbliża się do końca. Jego zwieńczeniem jest budowa ostatnich 30 domów w zabudowie szeregowej. Pierwsze z nich będą gotowe już w drugim kwartale przyszłego roku. Wszystkie z pełną własnością i odrębną księgą wieczystą dla każdej nieruchomości.

Proponowane przez dewelopera domy w zabudowie szeregowej występują w różnych wariantach powierzchniowych. Dom o powierzchni 68 mkw. dostępny jest w cenie 220 tys. zł brutto, z kolei 86 mkw. – 270 tys. zł brutto.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Przekazywana mieszkańcom nieruchomość będzie całkowicie zagospodarowana i wykończona od zewnątrz. Wykonany zostanie podjazd z kostki brukowej, zamontowana brama, furtka, taras z piaskowca, pergole i ogrodzenie. Natomiast ogród zostanie obsiany trawą – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Dom od ręki

Dla klientów którzy chcieliby kupić nieruchomość od ręki deweloper proponuje gotowe już, z poprzedniego etapu, trzy domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 86 mkw. w cenie 265 tys. zł. brutto oraz dwa mieszkania o powierzchni 55 mkw (z ogródkiem 80 mkw.) w cenie 179 tys. zł brutto.

Co ważne, wszystkie domy można zakupić z dopłatą w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Osiedle Słoneczne w 2021 r. ma liczyć łącznie 299 domów. Jest to jedna z większych inwestycji mieszkaniowych w tej części powiatu poznańskiego. Warto zaznaczyć, że na inwestycji znajduje się także plac zabaw o powierzchni aż 230 mkw., a w niedalekiej przyszłości powstanie pawilon handlowy o powierzchni 450 mkw. oraz wielofunkcyjne boisko. Dojazd z poznańskiego ronda Rataje zajmuje trasą S11 jedyne 25 minut.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych