Osiedle Stańczyka czeka na rozpoczęcie budowy

W Bronowicach, przy ul. Stańczyka powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez krakowskiego dewelopera Activ Investment. Choć dopiero rozpoczęły się prace wyburzeniowe, a sama budowa Osiedla Stańczyka ruszy się na początku 2017 r, sprzedano już ponad 50 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 17 października 2016 13:39

Osiedle będzie powstawało etapami. Rozpoczęcie budowy pierwszego budynku zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2017 roku. Na początku października ruszyła rozbiórka starych budynków KWAP. Będzie to czternastopiętrowy, nowoczesny obiekt z 158 jasnymi i funkcjonalnymi mieszkaniami.

Ponad połowa lokali dostępnych w ofercie, to cieszące się największą popularnością mieszkania dwupokojowe o powierzchniach 35 – 46 mkw. Nie brakuje również kawalerek (27 – 32,5 mkw.) i mieszkań trzypokojowych (50 – 66,5 mkw.). Dla większych rodzin przygotowano przestronne mieszkania czteropokojowe i pięciopokojowe (największe o pow. 92,5 mkw.).

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Przedsprzedaż mieszkań rozpoczęliśmy w połowie września bieżącego roku. Mimo, że nie wbiliśmy jeszcze przysłowiowej łopaty w ziemię, sprzedaliśmy już ponad 50 mieszkań, a kilkanaście jest w rezerwacji i czeka na podpisanie umowy przez klientów – mówi przedstawiciel Activ Investment.

– Duże zainteresowanie mieszkaniami na Osiedlu Stańczyka to efekt atrakcyjnej ceny w przedsprzedaży. Lokale można nabyć już od 5600 zł/mkw.

Dla porównania w sąsiadującej konkurencyjnej inwestycji Oaza Bronowice za najtańsze mieszkanie trzeba zapłacić minimum 6740 zł/mkw. Do ceny doliczyć należy jeszcze wartość balkonu wahającą się od 599 – 999 zł/mkw.

Nieopodal ul. Stańczyka znajdują się tereny rekreacyjne – Park Jordana, Błonia Krakowskie, wały rzeki Rudawy czy Kopiec Kościuszki. W bliskim sąsiedztwie przyszłej inwestycji Osiedle Stańczyka przebiegają również dwie ważne ścieżki rowerowe – wzdłuż Armii Krajowej oraz Młynówki Królewskiej.

Osiedle Stańczyka skierowane jest przede wszystkim dla osób młodych i aktywnych. Do przystanku tramwajowego przy ulicy Bronowickiej jest 100 m, a do Rynku Głównego (oddalonego o 3,5 km) można dojechać w ciągu 10-15 min. Niewiele dalej jest do przystanków autobusowych przy al. Armii Krajowej.

Równie łatwe jest poruszanie się samochodem – Ronda Ofiar Katynia znajduje się w odległości 1 km od inwestycji. Stamtąd przyszli mieszkańcy szybko i sprawnie będą mogli się dostać zarówno do północnej obwodnicy Krakowa, drogi nr 94 (w kierunku Olkusza), drogi nr 79 (do Katowic) jak również do obwodnicy autostradowej i drogi krajowej nr 7 (Zakopane – Warszawa) lub autostrady A 4 (Katowice – Tarnów).

Bronowice mają doskonale rozwiniętą infrastrukturę. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajduje się market Alma, nie brakuje także osiedlowych sklepików, punktów usługowych, żłobków, przedszkoli, szkół i ośrodków zdrowia.

Jest to dobre miejsce do życia, a dzięki temu, iż mieszkania oferujemy w wyjątkowo przystępnych cenach, mieszkańcy Krakowa szybko to docenili – cieszą się przedstawiciele dewelopera.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych