Osiedle Start w gdańskich Kokoszkach startuje z drugim etapemhousemarket.pl - 20 października 2020 09:54


Inpro wprowadza do sprzedaży drugi etap osiedla Start w Gdańsku. Powstanie niemal 160 mieszkań.

 W ramach tej fazy projektu powstaną łącznie 4 budynki, obejmujące 159 mieszkań o powierzchniach liczących od 39 do 76 mkw. Lokale dostępne są w cenach już od ok. 6 900 zł brutto za mkw. Planowane zakończenie budowy tego etapu inwestycji przypada na koniec września 2022 roku.

Osiedle Start wyróżnia się nowoczesną, a jednocześnie bardzo kameralną zabudową. W ramach kompleksu zaplanowano atrakcyjne udogodnienia, takie jak podziemne hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi, boksy służące do przechowywania rzeczy czy plac zabaw zaprojektowany w częściach wspólnych osiedla. Dodatkowo na parterze jednego z budynków powstanie część handlowo-usługowa. Osiedle Start zlokalizowane jest w dzielnicy Kokoszki w Gdańsku. Obszar ten posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę, pozwalającą na wygodne poruszanie się po mieście, a dojazd do ścisłego centrum zajmuje jedyne 15 minut.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Klienci docenią naszą ofertę ze względu na konkurencyjne ceny w stosunku do standardu osiedli oraz ich lokalizacji. Mieszkania realizowane w ramach inwestycji Start cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego podjęliśmy decyzję, o wprowadzeniu do sprzedaży kolejnego etapu. Pragniemy, aby nasza oferta była jak najbardziej zróżnicowana, tak, aby każdy poszukujący mógł bez problemu znaleźć lokal odpowiadający jego potrzebom – powiedział Rafał Zdebski, dyrektor handlowy w Inpro.

W aktualnej ofercie Grupa Inpro (Inpro i Domesta) posiada ponad 600 mieszkań, domów oraz lokali użytkowych.