Osiedle Stylowe II w Gdańsku już w sprzedaży

Osiedle Stylowe II to kontynuacja inwestycji realizowanej przez Polservice Development na terenie Gdańska. W ramach przedsięwzięcia powstanie 113 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 11 lipca 2017 13:07

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Hermesa, w dzielnicy Gdańsk Osowa. Osiedle Stylowe II to kameralna zabudowa, składająca się z trzech budynków mieszkalnych 4-5 kondygnacyjnych, w których powstanie 113 mieszkań. Strukturę mieszkań stanowią lokale 1, 2 ,3 i 4-pokojowe o powierzchni od 25 do 90 mkw.

Jak informuje deweloper - firma Polservice Development - dla wszystkich mieszkań zaprojektowano miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą balkony, a te znajdujące się na parterze – bezpośrednie wyjścia na zielone tarasy. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wybrane mieszkania posiadać będą przynależne do nich komórki lokatorskie , zlokalizowane na kondygnacji podziemnej. Całe osiedle zostanie ogrodzone i wyposażone w bramę wjazdową.

Osiedle Stylowe II zostało zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących współczesną elegancję. W projekcie dominuje stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura.

Prace budowlane rozpoczęto jesienią 2016 roku. Zakończenie inwestycji przewidziano na wrzesień  2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych