Osiedle Szafirowe. Rodzinne mieszkania w nowoczesnej odsłonieHouseMarket.pl - 10 kwietnia 2017 14:51


Osiedle Szafirowe położone jest w podpoznańskim Suchym Lesie, zaledwie 8 km od centrum Poznania. Powstaje na działce o powierzchni blisko 12 tys. mkw.


Klasyczna architektura z nowoczesnymi detalami, nadaje unikalny charakter i doskonale wpisuje się w dynamicznie rozwijające się otoczenie. Osiedle Szafirowe, w wyjątkowy sposób łączy klimat podmiejskiego życia z bliskością energetycznego miasta.

{youtube;DldkdtqJISc}
W pierwszym etapie zrealizowano 28 rodzinnych mieszkań jednopoziomowych i dwupoziomowych, w niskiej zabudowie. Ten etap został już zakończony – mieszkania są już w większości sprzedane. W ofercie zostały ostatnie wolne mieszkania, do natychmiastowego wprowadzenia się. W drugim etapie realizowane są 44 mieszkania, jednopoziomowe i dwupoziomowe, z ogrodem, balkonem lub loggią. Planowany termin ich oddania do użytkowania to koniec pierwszego kwartału 2018 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Szafirowe to również miejsce dla rozwoju biznesu. Deweloper - Patron Development oferuje lokale przeznaczone zarówno pod działalność handlową, jak i usługową. Największy ma powierzchnię użytkową ponad 760 mkw. oraz niezależną strefę dostaw. Przed lokalami handlowymi przewidziano miejsca parkingowe dla klientów.

Niewątpliwym atutem Osiedla Szafirowego jest bardzo atrakcyjna lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: galeria handlowa, szkoła i przedszkole, basen, centrum fitness, centrum kultury i biblioteka, tereny rekreacyjne oraz Jezioro Strzeszyńskie.