Osiedle Szczodrego. Nowy adres na łódzkim Olechowie

Osiedle Szczodrego to nowy projekt deweloperski firmy Malta zlokalizowany w dzielnicy Widzew-Olechów. Składa się z trzech budynków charakteryzujących się unikalną architekturą i estetyką. Każdy ma cztery kondygnacje naziemne, garaże podziemne i 20 lokali mieszkalnych, co daje 60 mieszkań w ramach całej inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 16 czerwca 2017 08:55

W ofercie dewelopera są metraże od 50 do 75 mkw. Realizacja całego przedsięwzięcia została podzielona na trzy etapy. Budowa pierwszego z nich rozpoczęła się w kwietniu 2017 roku, a przekazanie pierwszych lokali do użytku planowane jest na wiosnę 2018 roku. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 4600 zł. W cenę mieszkania wliczona jest komórka lokatorska.

Mieszkańcy osiedla mogą liczyć na rozmaite udogodnienia: przestronne, wygodne loggie, balkony, tarasy, komórki lokatorskie, boksy rowerowe, naziemne miejsca postojowe oraz podziemny parking.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Głównymi zaletami osiedla jest otoczenie bogate w zieleń, rozbudowana infrastruktura oraz dojazd do centrum zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Osiedle Szczodrego powstaje przy ulicy B. Szczodrego na łódzkim Olechowie. Ta wschodnia część Widzewa cieszy się stałym wzrostem popularności. Mieszkańcy cenią sobie przede wszystkim tereny obfitujące w zieleń, takie jak znajdujący w sąsiedztwie inwestycji Park Źródła Olechówki, liczne punkty usługowe, handlowe i oświaty, a także świetną komunikację z centrum miasta.

W najbliższym otoczeniu znajdują się popularne sieci handlowe, takie jak Netto, Biedronka i Lidl, a także liczne prywatne punkty handlowe oraz stragany warzywne. Na osiedlu znajdują się także Osiedlowe Centrum Handlowe Atat i Galeria Hetmańska, skupiające w sobie popularne marki, oraz duża liczba punktów gastronomicznych, ośrodków edukacji, urzędy pocztowe, placówki bankowe.

Szybki dojazd do centrum mieszkańcom Osiedla Szczodrego umożliwia zmodernizowana trasa W-Z wyposażona w nowoczesną linię tramwajową oraz liczne połączenia autobusowe. Dodatkowym atutem jest także komunikacja z innym miastami poprzez węzeł autostrady A1.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych