Osiedle Tulipanowe zakończoneHouseMarket.pl - 15 maja 2017 09:19


Budowa osiedla Tulipanowego w Środzie Wielkopolskiej niedaleko Poznania dobiegła końca. Przy ulicy Akacjowej powstało 19 domów w zabudowie szeregowej.


Mieszkańcy wprowadzają się do dwupoziomowych lokali o powierzchni 74,3 mkw., do których przynależą po dwa dedykowane miejsca postojowe oraz własny ogródek. W sprzedaży pozostało jeszcze kilka domów dostępnych od ręki.

Planetbud Development zakończył kolejną budowę szeregowców, tym razem w Środzie Wielkopolskiej. Inwestycja przy ulicy Akacjowej, której realizacja rozpoczęła się na przełomie roku 2015/2016 została zakończona, a pierwsi mieszkańcy wprowadzają się do własnych czterech kątów. – Proces odbioru domów trwa. Część nowych mieszkańców już rozpoczęła prace wykończeniowe. Bowiem chcą oni jak najszybciej wprowadzić się do zakupionych lokali – mówi Weronika Potarzycka, specjalistka z biura sprzedaży Planetbud Development. W ofercie znajdują się jeszcze domy gotowe do odbioru. Oznacza to, że po dopełnieniu formalności jeszcze nadchodzące lato można spędzić na swoim.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach osiedla Tulipanowego wybudowano 19 dwupoziomowych domów. Powstałe szeregowce to lokale o metrażu 74,3 mkw., każdy z dostępem do własnego ogródka oraz dwoma miejscami postojowymi. Domy zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i wygodę wszystkim domownikom. Posiadają salon z aneksem kuchennym i wc na parterze, łazienkę, dwie sypialnie i garderobę lub trzy sypialnie na piętrze oraz opcję dodatkową – możliwością adaptacji poddasza.

Co ważne, inwestycja wyróżnia się nowoczesnym i minimalistycznym designem. Deweloper zadbał o małą architekturę. – Osiedle posiada drogę wewnętrzną, oświetlenie i zagospodarowaną zieleń. Warto podkreślić, że na ogródkach położyliśmy trawę z rolki, która dodaje uroku każdemu lokalowi – podkreśla Weronika Potarzycka.

Planetbud Development postawił na spokojną okolicę, która stanowi idealną lokalizację dla rodzin. W pobliżu mieści się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoła średnia. Niedaleko zlokalizowany jest także duży dyskont spożywczy. Z ulicy Akacjowej bez trudu można dostać się do trasy katowickiej, a dojazd do Poznania zajmuje około 20 minut.

Jednocześnie deweloper kontynuuje dwie budowy w Zalasewie i jedną w Swarzędzu. Przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie powstaje Aleja Bukowa - osiedle 37 domów o powierzchniach 75 i 84 mkw. Natomiast przy ulicy Rivoliego trwa realizacja kameralnego kompleksu 29 dwupoziomowych domów jednorodzinnych, dwulokalowych o powierzchniach 78,8, 84 i 104,43 mkw. Z kolei na ukończeniu znajduje się projekt osiedla Liliowego, gdzie powstało 26 domów.