Osiedle Urbino - pierwsza inwestycja Dom Development w dzielnicy Włochy

Dom Development rozpoczyna sprzedaż 124 mieszkań na Osiedlu Urbino, zlokalizowanym na pograniczu warszawskich dzielnic Włochy i Ochota. W ramach nowej inwestycji powstanie sześciopiętrowy budynek.

Autor: housemarket.pl 24 sierpnia 2021 13:41

Osiedle Urbino przy ulicy Równoległej jest pierwszą inwestycją mieszkaniową Dom Development w dzielnicy Włochy, która w wielu miejscach zachowała swój kameralny charakter oraz liczne tereny rekreacyjne. Projekt nawiązujący detalem do włoskiego designu odpowiada na potrzeby osób, które korzystając z zalet życia w dużym mieście, nie chcą rezygnować z przyjaznego i zielonego otoczenia, jak również cenią sobie komfort oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

We wprowadzonym do sprzedaży sześciopiętrowym budynku znajdują się 124 funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. W ofercie pojawiły się lokale od 1- po 4-pokojowe o metrażach od 28 do 97 mkw. Przeważają mieszkania z 2 pokojami (o powierzchni od 35 do 50 mkw.). Wszystkie lokale posiadają balkon, loggię lub taras, a mieszkający na parterze będą mogli spędzać czas w przestronnych, przydomowych ogródkach, z których największe mają 90 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wśród atutów Osiedla Urbino znajduje się szereg rozwiązań poprawiających komfort życia mieszkańców. Na dostępnym wyłącznie dla nich zielonym dziedzińcu zaplanowano plac zabaw dla dzieci, siedziska i stolik do gry w szachy.

Dla amatorów ekologicznych środków transportu przygotowano stojaki na rowery, stację napraw oraz rowerownię/ wózkownię. Kupujący online odbiorą przesyłkę w osiedlowym paczkomacie.

W trosce o środowisko

Osiedle będzie cechować bogata, atrakcyjnie zaaranżowana zieleń. Na wszystkich ścianach zewnętrznych pojawią się zielone pnącza w postaci szybkorosnącego kokornaka. Na wewnętrznym dziedzińcu oraz dookoła inwestycji zaplanowano nasadzenia rodzimych gatunków drzew i krzewów, m.in. jabłoń ozdobną i lipę drobnolistną. Zwiększą one różnorodność ekologiczną, poprawią komfort termiczny i jakość powietrza na osiedlu. Na całej inwestycji zastosowane będzie energooszczędne oświetlenie LED.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych