Osiedle Villa. Domy na leśnej polaniehousemarket.pl - 18 sierpnia 2017 10:34


Na osiedlu Leśna Polana w Dopiewcu tuż obok Poznania rosną domki wielorodzinne Villa, z widokiem na pobliski Las Zakrzewski. Deweloperem inwestycji jest Linea.Villa to jeden z projektów budowlanych, który Linea rozwija na swoich osiedlach, w tym na Leśnej Polanie w Dopiewcu, w powiecie poznańskim. W ramach każdego budynku, powstaje łącznie dwanaście mieszkań, po cztery na każdej z kondygnacji. Do dyspozycji mieszkańców, będą kawalerki, a także mieszkania trzypokojowe o powierzchni 36 – 69 mkw. W projektowanych lokalach, w zależności od metrażu, będzie mógł więc zamieszkać singiel, para, czy nawet młoda rodzina.

- Zabudowa wielorodzinna, którą proponujemy, pozwala zoptymalizować koszty zakupu. Ponadto wciąż możliwe jest skorzystanie z programu MdM. Każde z mieszkań na parterze będzie mieć dostęp do ogrodu, a na pierwszym i drugim piętrze – znajdą się przestronne tarasy. Z Villi, zlokalizowanej przy ulicy Promyk, mieszkańcy będą mieć Las Zakrzewski tuż obok. Z Dopiewca w kilkanaście minut można dojechać nad Jezioro Niepruszewskie lub Lusowskie - mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aktualnie, przy ulicy Promyk w Dopiewcu trwa budowa czwartego z pięciu budynków Villa na Leśnej Polanie. Mieszkania trafiły już do oferty i rozpoczęła się przedsprzedaż. Na trzy lokale, które klienci kupią jako pierwsi, obowiązuje przedsprzedażowy rabat. Ponadto nadarza się wciąż okazja skorzystania z MdM na 2018 rok. Deweloper proponuje rozwiązanie, które pozwoli załatwić formalności przed czasem. Wystarczy zarezerwować teraz wymarzone M, następnie zebrać wszystkie dokumenty i już w styczniu być przygotowanym do złożenia wniosków w bankach.