Osiedle Vitalia ma powodzenie

Wrocławska Klecina jest coraz bardziej popularna. Ponad jedna trzecia mieszkań na osiedlu Vitalia została sprzedana.

Autor: HouseMarket.pl 22 marca 2017 12:23

Ronson Development sprzedał ponad jedną trzecią ze 139 mieszkań dostępnych na osiedlu Vitalia na wrocławskiej Klecinie. Prace konstrukcyjne w ramach pierwszego etapu zakończyły się pod koniec 2016 r., obecnie trwają prace instalacyjne i wykończeniowe, a przekazanie pierwszych kluczy mieszkańcom nastąpi w drugiej połowie tego roku.

Unikatowy projekt architektoniczny

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Vitalia cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród wrocławian. Na sukces tej inwestycji składa się przede wszystkim unikatowy projekt architektoniczny, który na tle konkurencji wyróżnia się szeregiem nowoczesnych udogodnień dla mieszkańców. Na terenie osiedla powstaną skwery aktywnego wypoczynku, m.in. plenerowa siłownia, plac zabaw, a także samoobsługowa stacja rowerowa – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Wielofunkcyjna infrastruktura na osiedlu Vitalia stanowi odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów, którzy swoje osiedle chcą traktować również jako miejsce spędzania wolnego czasu. Dlatego też w inwestycji Vitalia zwykłe chodniki ustąpiły miejsca nowoczesnej przestrzeni do uprawiania sportu i osiedlowym placom aktywnego wypoczynku. W ramach inwestycji powstanie także specjalnie zaprojektowana fontanna. Projekt architektoniczny osiedla został przygotowany przez cenioną wrocławską pracownię ABART.

W pobliżu parków

Osiedle Vitalia zlokalizowane jest przy ul. Jutrzenki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.in. apteka, basen, Centrum Handlowe Bielany, gabinety lekarskie, przedszkole, żłobek, szkoła oraz liczne sklepy i szpital. Osiedle zapewnia sprawny dostęp do terenów zielonych, takich jak Park Kleciński, Park Grabiszyński czy Park Południowy. Od października 2016 r. wrocławianie oficjalnie mogą też korzystać z mostu nad Ślęzą, który połączył ul. Racławicką z al. Piastów. Dzięki temu dojazd mieszkańców południowo-wschodniego Wrocławia do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut.

W ofercie pierwszego etapu osiedla Vitalia znajdują się mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o powierzchni od 37 do 128 mkw. Mieszkania w tej inwestycji są dobrze doświetlone i charakteryzują się ustawnością przestrzeni. Wszystkie lokale posiadają także lub ogródki, a do mieszkań położonych na ostatnim piętrze przylegają przestronne tarasy dachowe. Ceny mieszkań zaczynają się od 5250 zł za mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Karmar.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych