Osiedle Wilanówka w programie „Dom marzeń”

Na warszawskim Wilanowie powstaje prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych. Jeden z nich zostanie przeznaczony dla zwycięzców programu „Dom marzeń” realizowanego przez TVN. Fundatorem nagrody głównej w postaci domu na osiedlu Wilanówka jest firma dewelopersko – inwestycyjna Metropolitan Investment.

Autor: HouseMarket.pl 22 maja 2017 10:06

Wilanówka to osiedle 16 domów jednorodzinnych położone w części willowej Warszawy. Sąsiaduje z pobliskim Konstancinem ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród warszawiaków, jak i odwiedzających kraj dyplomatów i biznesmenów. Znaczącym walorem miejsca jest obecność wielu rezerwatów przyrody, parków i jezior ze słynnym kompleksem pałacowym na czele. Rozległe tereny zielone sprzyjają rekreacji i odpoczynkowi na łonie natury. W okolicy znajduje się wiele tras rowerowych i biegowych.

Projekty domów oraz aranżacji osiedla zostały zrealizowane przez jednego z najwybitniejszych architektów w Polsce, Hernana Gomeza, a generalnym wykonawcą jest wilanowska firma Kamkord. Projekt jest jednym z przykładowych rozwiązań urbanistycznych, jakie dominują w tej części Wilanowa. Niska i kameralna zabudowa, spójna z krajobrazem Rezerwatu Wilanówki, tworzy bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc w stolicy do życia i odpoczynku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Już 14 czerwca br. ruszy drugi sezon „Domu marzeń”. W trakcie programu dziesięć par walczyć będzie o dom na osiedlu Wilanówka. Finałowy odcinek wyłoni zwycięską dwójkę która otrzyma na własność działkę wraz z domem o wartości 2,5 mln zł. Zanim jednak klucze trafią do ich rąk uczestnicy programu będą musieli sami zbudować dom swoich marzeń.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych