Osiedle Wilga coraz bliżej końca

ED Invest zaprasza 18 czerwca na dni otwarte Osiedla Wilga. Inwestycja powstaje na warszawskim Gocławiu przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 6. Zakończenie budowy planowane jest na lipiec 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 17 czerwca 2016 16:17

Ze względów bezpieczeństwa organizatorzy dni otwartych zapraszają do zwiedzania inwestycji wyłącznie osoby pełnoletnie. Wejście na teren budowy odbywać się będzie w asyście osoby upoważnionej, przy czym obszar możliwy do zwiedzania zostanie ograniczony z uwagi na prowadzone roboty budowlane.

Goście proszeni są o odpowiednie ubranie: długie spodnie oraz buty na twardej, płaskiej podeszwie z zabudowanym przodem. Kask ochronny oraz kamizelkę odblaskową uczestnicy dostaną na miejscu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czternastopiętrowy budynek realizowany jest przez spółkę ED Invest we wspólnym przedsięwzięciu ze Spółdzielnią Mieszkaniową Gocław-Lotnisko. W obiekcie powstanie 190 mieszkań.

Zastosowane rozwiązania architektoniczne spełniają oczekiwania związane z posiadaniem jak największej ilości pokoi na stosunkowo niedużej powierzchni. W ofercie są mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe z oddzielną kuchnią lub aneksem kuchennym oraz lokale czteropokojowe z oddzielną kuchnią.

Mieszkania powstają w okolicy Centrum Handlowego Promenada. Szybką i dogodną komunikację ze wszystkimi dzielnicami Warszawy zapewnia kilkanaście linii autobusowych. Gocław objęty jest również planem rozbudowy metra.

Bogata infrastruktura obejmuje m.in. centra handlowe, sklepy, punkty usługowe, przychodnie, apteki. Gocław posiada również sieć ścieżek rowerowych, plenerowe siłownie, baseny, kluby fitness, ośrodek wioślarstwa i żeglarstwa oraz liczne tereny rekreacyjne. Zakończenie budowy planowane jest na 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych