Osiedle Willa Ursynów 2 zaprasza na pierwsze dni otwarte

Kiljańczyk Development organizuje 24 i 25 września dni otwarte swojej najnowszej inwestycji – Willi Ursynów 2, objętej programem MdM na 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 19 września 2016 12:32

W tych dniach, w godzinach 10.00 – 16.00 warto wybrać się na ulicę Sarabandy, w północno-zachodniej części zielonego Ursynowa, między numerami 91 i 93. Na gości czeka działka o powierzchni 12,3192 mkw. Na niej powstają 32 mieszkania, usytuowane w 14 budynkach i dwóch bliźniaczych domach.

Największe z nich liczy 84,14 mkw. powierzchni użytkowej, a najmniejsze 70,52 mkw. Mówiąc o atrakcjach osiedla, należy wspomnieć o ogródkach, przypisanych do każdego mieszkania. To jeden z elementów sprawiających, że inwestycja łączy cechy mieszkania z walorami domu. Pomieszczenia będą jasne dzięki dużym oknom – łącznie 180. Teren rozświetlą latarnie, po jednej na każdy lokal.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Pokażemy, co mamy najlepszego, licząc, że zatrzymamy naszych gości na dłużej, na lata – mówi Magdalena Klijańczyk, prezes Kiljańczyk Development. Doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z budową oraz charakterystyką osiedla.

Dni otwarte Willi Ursynów 2 nie mogłyby się odbyć bez obejrzenia już zrealizowanej, poprzedniej inwestycji – Willi Ursynów przy ul. Kądziołeczki. Postawiono przed nią odpowiedzialne zadanie – wystąpi w roli budowli wzorcowej, aby przekonać zwiedzających, że na jakości prac dewelopera mogą polegać. Polegać też mogą na kierowcach, którzy zawiozą ich w to miejsce. Na uczestników wydarzenia czekają drobne upominki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych