Osiedle Wilno się rozrasta

Dom Development rozpoczął sprzedaż 300 lokali w nowym etapie Osiedla Wilno.

Autor: HouseMarket.pl 25 stycznia 2017 12:20

Dom Development rozpoczyna sprzedaż mieszkań w pierwszym etapie Osiedla Wilno VI położonego przy ul. Wiernej i planowanej ul. Pohulanka, na warszawskim Targówku Elsnerowie. W nowo wprowadzonym do oferty etapie osiedla znajduje się 300 lokali. Planowany termin zakończenia inwestycji to trzeci kwartał 2018 r.

Wieloetapowe osiedle Wilno, którego budowa rozpoczęła się w 2010 r. to projekt przewidziany łącznie na ok. 2500 lokali.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W nowym etapie powstanie siedem trzypiętrowych budynków o różnej wielkości, w których zaplanowano łącznie 300 lokali oraz sześć lokali usługowych. Powierzchnie dostępnych mieszkań mieszczą się w przedziale od 32,09 mkw. do 97,41 mkw., a ceny wahają się od 5700 do 6860 zł/mkw. Pod obecnym etapem inwestycji znajdzie się jednopoziomowa hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Dla mieszkańców pierwszego etapu Osiedla Wilno VI przewidziano ogółem 335 miejsc garażowych.

Klienci mają możliwość skorzystania z profesjonalnej porady ekspertów z Działu Doradztwa Kredytowego Dom Development, a także wykończenia mieszkania pod klucz we współpracy z działem aranżacji wnętrz.

- Już od blisko siedmiu lat Osiedle Wilno cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Jest jednym z najszybciej rozwijających się miejsc na mapie Warszawy, lubianym przede wszystkim przez młode pokolenie, w tym rodziny z dziećmi. Osiedle Wilno to przyjazne, spokojne i komfortowe miejsce do życia, dobrze skomunikowane z centrum miasta. Realizując tę inwestycję zadbaliśmy bowiem nie tylko o estetykę, jakość architektury, ale także o infrastrukturę komunikacyjną. Mam nadzieję, że nowy etap Wilna będzie cieszył się równie dużym zainteresowaniem jak poprzednie fazy projektu - mówi Jarosław Szanajca, prezes zarządu Dom Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych