Osiedle Wilno większe o 154 lokale

Dom Development rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu Osiedla Wilno na warszawskim Targówku, zaledwie 15 minut od centrum miasta. W 4 budynkach zlokalizowanych przy skrzyżowaniu ul. Wiernej z ul. Ponarską powstają łącznie 152 mieszkania i 2 lokale usługowe. Przekazanie kluczy zaplanowane jest na IV kwartał 2022 roku.

Autor: housemarket.pl 24 lutego 2021 16:00

Osiedle Wilno to tętniące życiem miejsce, zamieszkiwane już przez ponad 7000 osób. Cechuje je kameralna, spójna zabudowa oraz przyjazna przestrzeń miejska. Liczne place, urokliwe skwery i osiedlowe uliczki zachęcają do spotkań i relaksu, a tereny zielone, murale i rzeźby podkreślają atrakcyjność otoczenia. Zadbano również o komfort życia mieszkańców - osiedle posiada własną, wybudowaną przez Dom Development stację kolejową oraz linię autobusową, dzięki którym możliwy jest szybki dojazd w kilka minut do Dworca Wileńskiego i w zaledwie kwadrans do centrum miasta. Na terenie osiedla działają liczne sklepy i punkty usługowe oraz placówki edukacyjne.

Wprowadzony do oferty zespół budynków wielorodzinnych znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Wiernej i Ponarskiej. Modernistyczny styl architektoniczny nawiązuje do wcześniejszych etapów osiedla, tworząc harmonijną całość - trzypiętrowe budynki będą miały jasny kolor elewacji. Pomiędzy nimi usytuowany będzie plac zabaw obsadzony zielenią parkową z miejscami do wypoczynku. We wnętrzach użyte zostaną atrakcyjne wizualnie materiały, m.in. gresy w modnych kolorach. Dodatkowo, przy wejściach do budynków pojawią się przykuwające uwagę grafiki z architektonicznymi symbolami stolicy Litwy. Dla wygody mieszkańców klatki schodowe wyposażono w windy umożliwiające dostęp do lokali położonych na wszystkich kondygnacjach oraz do garażu podziemnego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W najnowszym etapie Osiedla Wilno powstaną 152 mieszkania o powierzchniach od 30 do 99 mkw. Ich dogodne rozkłady dają szeroką możliwość aranżacji przestrzeni mieszkalnej. Wszystkie mieszkania posiadają strefę dzienną z loggiami, tarasami lub balkonami, a do lokali mieszkalnych usytuowanych na parterach przynależą ogródki.

- Osiedle Wilno to wieloetapowy projekt rozbudowywany przez Dom Development od wielu lat. Tym razem nowa oferta obejmuje 4 budynki położone przy skrzyżowaniu ulic Wiernej i Ponarskiej. Atmosferę miejsca buduje kameralna zabudowa, bogata infrastruktura miejska i mieszkańcy, którzy tworzą zgraną, lokalną społeczność. Inwestycja przyciąga co roku nowych klientów i jest jednym z najpopularniejszych osiedli mieszkaniowych w Warszawie - powiedział Grzegorz Smoliński, dyrektor działu sprzedaży w Dom Development. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych