Osiedle Włościańska 23 flagową inwestycją Ama-Bud

Osiedle Włościańska 23 na warszawskim Żolborzu wyróżnia się ciekawym projektem architektonicznym. Mieszkania na sprzedaż nie są jeszcze gotowe. Termin ukończenia budowy deweloper - Ama-Bud planuje na trzeci kwartał 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 07 października 2016 16:05

- Wierzymy, że już za kilkanaście miesięcy przy ul. Włościańskiej 23 powstanie budynek, który wyznaczy nowy standard życia w wielkim mieście. Doskonała lokalizacja, ogrody zimowe i własna siłownia to niezaprzeczalna wartość dodana projektu, który powinien zainteresować ludzi młodych, aktywnych zawodowo, ceniących sobie komfort życia w najbliższym sąsiedztwie kulturalnego centrum stolicy – uważa Piotr Jaczewski, prezes zarządu Ama-Bud.

Osiedle Włościańska 23 tworzy siedmiokondygnacyjny budynek z podziemnym garażem. Znajdą się w nim 42 mieszkania o powierzchni od 41,41 mkw. do 146,07 mkw. w układach od dwupokojowych do pięciopokojowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowe mieszkania na Żolibrzu wyróżniać się będą doskonałą lokalizacją – w okolicy mnóstwo terenów zielonych, chociażby Park Sady Żoliborskie, a przy tym 400 m do stacji metra Marymont oraz dogodny dojazd do każdej dzielnicy Warszawy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych