Osiedle Wróbla Staw z ostatnimi mieszkaniamiHouseMarket.pl - 21 lipca 2016 11:18


Spółka Inpro ma w swojej ofercie ostatnich pięć mieszkań w Osiedlu Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu.


Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na doskonałą lokalizację, rozwiniętą komunikację z pozostałymi dzielnicami miasta i bogate zagospodarowanie wspólnych przestrzeni na terenie osiedla. Można kupić dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni od 80 mkw. do 90 mkw.

Wróbla Staw Mieszkania to inwestycja położona w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ze względu na swoje położenie, osiedle bezpośrednio sąsiaduje z leśnymi ścieżkami rowerowymi i innymi ciekawymi miejscami do aktywnego wypoczynku. Jednocześnie mieszkańcy Wróbla Staw mają zaledwie 5,5 km do centrum oraz bardzo blisko do przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle składa się z czternastu trzykondygnacyjnych i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Niska zabudowa inwestycji powoduje, że budynki nie konkurują z otaczającą przyrodą. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki, a na wyższych kondygnacjach mieszkania posiadają duże balkony.

W ramach inwestycji powstały również dwupoziomowe mieszkania, nieczęsto spotykane w ofertach deweloperów. Deweloper zadbał w projekcie o piwnice, parkingi naziemne oraz halę garażową, tereny zielone, małą architekturę, plac zabaw, boisko wielofunkcyjne i siłownię na świeżym powietrzu. Osiedle jest ogrodzone, a spokój i cieszę zapewni mieszkańcom całodobowa ochrona.

W aktualnej ofercie zostało pięć ostatnich dwupoziomowych mieszkań, które są gotowe do odbioru. Ich powierzchnia wynosi od 80 mkw. do 90 mkw. Cena zaczyna się od 4644 zł brutto za mkw.